• szkolna tarcza absolwenta
          • Powodzenia na maturze!

• Naszym szanownym Maturzystom życzymy POWODZENIA na maturze :)

Samych łatwych tematów, lekkiego pióra, dużo pewności i wiary w wiedzę i umiejętności, które nabyliście w szkole. Wierzymy w Was i w Wasz sukces! Trzymamy kciuki :)

• logo programu Erasmus+
          • Wymiana ze szkołą z Finlandii

• W dniach 22-26 kwietnia 2024 r. gościliśmy uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły fińskiej.

Zajęcia na SGH.

Zajęcia na Politechnice Warszawskiej.

Spacery w Łazienkach i po Warszawie

Politechnika warszawska: Mikołaj pilotuje, obok dyrektor szkoły fińskiej w funkcji drugiego pilota :)

• logo szkoły
          • Klasy 3e i 2a w Niemczech

• W dniach 10-12 kwietnia klasy uczące się języka niemieckiego 3e i 2a pojechały na wycieczkę do Berlina w celu zwiedzania miasta i podniesienia umiejętności komunikacji w tym języku.

Pierwszego dnia, po kilkugodzinnej podróży, wjechaliśmy na Wieżę Telewizyjną, by podziwiać panoramę Berlina. W czasie spaceru wzdłuż najdłuższego zachowanego kawałka Muru Berlińskiego można było zobaczyć słynną grafikę braterskiego pocałunku Breżniewa i Honeckera. Następnego dnia zwiedziliśmy  Muzeum Techniki, w którym znajdowały się wystawy poświęcone żegludze, transportowi kolejowemu i mobilności samochodowej. Pod Bramą Brandenburską zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcia i przeszliśmy na  Plac Poczdamski. Wieczorem była wycieczka do Reichstagu i podziwialiśmy Berlin nocą. Ostatniego dnia przed wyjazdem odwiedziliśmy Kościół Pamięci Cesarza Wilhelma i pałac Charlottenburg oraz tamtejszy park.

Cała wycieczka była interesująca i na pewno zapadnie w pamięć jej uczestnikom.

Amelia Szostak i Oliwia Cichowska